Zostań Partnerem

Klub Sportowy OKOŃ SAPOWICE przynależny do federacji Polskiego Związku Piłki Nożnej(www.pzpn.pl) już od ponad 15 lat jest otwarty na różnorodne formy współpracy m.in. sponsoringu, pomocy finansowej czy sprzętowej. Po kilkunastu latach funkcjonowaniu w oparciu tylko o sekcje seniorską postanowiliśmy skorzystać z możliwość i dobrej współpracy z gminą Stęszew oraz podległymi im miastami w otworzeniu nowego rozdziału w postaci grupy orlik(7-11 lat). Jednak każda działalność wiąże się z potrzebami. Wybrany w styczniu 2019r. nowy zarząd klubu stawia przed sobą ambitne plany rozwoju. Jesteśmy świadomi jednak, że bez pomocy ludzi dobrej woli będą one trudne do zrealizowania.

Dlatego też zwracamy się do firm, przedsiębiorstw jak też do osób prywatnych z uprzejmą prośbą o wsparcie naszej działalności w postaci środków pieniężnych lub zakupu niezbędnego sprzętu.

Imprezy i turnieje w których będziemy uczestniczyć:
"PROTON" Klasa rozgrywkowa B
- Turniej Piłki Nożnej Zasłużonych Prezesów Klubów Sportowych
- Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy Stęszew

Plany rozwoju w 2019 roku:
Rekultywacja boiska trawiastego
- Dalsza modernizacja szatni
- Zwiększenie nakładów na sekcje orlik

Czego potrzebujemy:
10 piłek rozmiar 4 dla dzieci z akademii

Możliwość reklamy na stadionie:

Miejsca od 1 do 12 - możliwość powieszenia reklamy na banerach wokół boiska. Wywieszane zostają w dniu meczowym "PROTON" Klasa B, meczach turniejowych oraz towarzyskich