Wigilia klubowa 2018

Każdego roku w okresie przedświątecznym sportowcy, trenerzy i działacze Klubu Okoń Sapowice spotykają się na klubowej Wigilii. W trakcie tych uroczystości jej uczestnicy nie tylko składają sobie świąteczne i noworoczne życzenia zdrowia, pomyślności, szczęścia oraz przełamują się opłatkiem, ale także wspominają to, co w mijającym roku w życiu Klubu było ważne, co wydarzyło się na treningach bądź podczas meczów.

W 2018 roku w wigilijnym spotkaniu po raz pierwszy uczestniczyli najmłodsi adepci piłki nożnej, to jest członkowie otwartej w tym roku sekcji orlików (dzieci w wieku 7-11lat). Najmłodsze Okonki zostały bardzo serdecznie przyjęte przez starszych kolegów z boiska. Spotkała ich także miła niespodzianka: Gwiazdor z workiem prezentów. Prezenty od Gwiazdora choć były symboliczne, to dzieciom sprawiły wiele radości.

Wigilię 2018 swą obecnością zaszczycili Burmistrz Gminy Stęszew – Włodzimierz Pinczak, ksiądz Mirosław Skórnicki oraz radny Michał Pietruszyński.

Zarząd Klubu składa serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które przyczyniły się do zorganizowania wigilijnego spotkania, a w szczególności Krzysztofowi Robaczszyńskiemu z SKR Stęszew, Wojciechowi Szczęsnemu z Piekarni Bukowska, Łukaszowi Banachowiczowi, Arkadiuszowi Kandulskiemu z IMPULS Instalacje.

Za Nami kolejna Wigilia Klubowa, tegoroczna edycja ze względu na obecność naszej nowo-powstałej grupy Orlików była rekordowa (jeśli chodzi o frekwencje). Na Wigilii pojawiła się drużyna seniorów, orlików, kadra szkoląca, zarząd klubu i zaproszeni goście m.in. Burmistrz Włodzimierz Pinczak, ks. Mirosław Skórnicki, radny Michał Pietruszyński. Każda z zaproszonych gości zabrał głos, złożył nam życzenia i po chwili nastąpiło tradycyjne łamanie się opłatkiem. Podczas, gdy my zasiedliśmy do stołów, by zacząć wigilijną ucztę usłyszeliśmy dzwonki i głośne "hoł hoł hoł"! Nieoczekiwanie pojawił się Gwiazdor, z workiem pełnym prezentów jak się później okazało te trafiły tylko do najmłodszych z nas. Na drużynę seniorów czekała symboliczna rózga! (http://okonek.futbolowo.pl)Za Nami kolejna Wigilia Klubowa, tegoroczna edycja ze względu na obecność naszej nowo-powstałej grupy Orlików była rekordowa (jeśli chodzi o frekwencje). Na Wigilii pojawiła się drużyna seniorów, orlików, kadra szkoląca, zarząd klubu i zaproszeni goście m.in. Burmistrz Włodzimierz Pinczak, ks. Mirosław Skórnicki, radny Michał Pietruszyński. Każda z zaproszonych gości zabrał głos, złożył nam życzenia i po chwili nastąpiło tradycyjne łamanie się opłatkiem. Podczas, gdy my zasiedliśmy do stołów, by zacząć wigilijną ucztę usłyszeliśmy dzwonki i głośne "hoł hoł hoł"! Nieoczekiwanie pojawił się Gwiazdor, z workiem pełnym prezentów jak się później okazało te trafiły tylko do najmłodszych z nas. Na drużynę seniorów czekała symboliczna rózga! (http://okonek.futbolowo.pl)

Za Nami kolejna Wigilia Klubowa, tegoroczna edycja ze względu na obecność naszej nowo-powstałej grupy Orlików była rekordowa (jeśli chodzi o frekwencje). Na Wigilii pojawiła się drużyna seniorów, orlików, kadra szkoląca, zarząd klubu i zaproszeni goście m.in. Burmistrz Włodzimierz Pinczak, ks. Mirosław Skórnicki, radny Michał Pietruszyński. Każda z zaproszonych gości zabrał głos, złożył nam życzenia i po chwili nastąpiło tradycyjne łamanie się opłatkiem. Podczas, gdy my zasiedliśmy do stołów, by zacząć wigilijną ucztę usłyszeliśmy dzwonki i głośne "hoł hoł hoł"! Nieoczekiwanie pojawił się Gwiazdor, z workiem pełnym prezentów jak się później okazało te trafiły tylko do najmłodszych z nas. Na drużynę seniorów czekała symboliczna rózga! Zanim jeszcze przystąpiliśmy do uczty nastąpiło wręczenie podziękowań naszym sponsorom, bez których funkcjonowanie naszego klubu byłoby NIEMOŻLIWE w 2018r. Podziękowania trafiły do: Wojciech Szczęsny Piekarnia Bukowska Krzysztof Robaszyński prezes SKR Stęszew Łukasz Banachowicz Arkadiusz Kandulski ​Po części oficjalnej zrobiliśmy wspólne zdjęcie i nastąpiła część ta mniej oficjalna dla drużyny seniorów, na którą przybyli nasi wierni kibice i na której świętowaliśmy m.in. 15-lecie Okonia! Na naszym boisku odpaliliśmy race, stroboskopy i świece dymne a wszystko to przy naszych głośnych śpiewach! OKOŃ OKOŃ OKOŃ SAPOWICE!!! (http://okonek.futbolowo.pl)