Terminarz - runda wiosenna 2019

Poznaliśmy terminarz wiosennej rundy "PROTON" Klasa B. Mecze domowe (Sapowice, Bukowska 81) będziemy rozgrywać zawszę w sobotę o godzinie 16. Pierwszy mecz na własnym boisku zagramy już 6 kwietnia z Gromem Zębowo.

Kolejne mecze na własnym boisku:
- 20 kwietnia, przeciwnikiem będzie Płomień ll Przyprostynia
- 11 maja, przeciwnikiem będzie Pieczarka Wielichowo
- 25 maja, przeciwnikiem będzie Gminy Grodzisk WLKP.
- 15 czerwca, przeciwnikiem będzie Dąb Bolewice

Mecze wyjazdowe:
- 31 marca o godzinie 15 w miejscowości Łomnicę przeciwnikiem będzie Huragan Łomnica
- 14 kwietnia o godzinie 13 w miejscowości Jabłonna przeciwnikiem będzie Piast Jabłonna
- 1 maja o godzinie 14 w miejscowości Nowy Tomyśl przeciwnikiem będzie TS 05 Nowy Tomyśl
- 5 maja o godzinie 13 w miejscowości Rudniki przeciwnikiem będzie Jastrząb Rudniki

Kibiców i sympatyków klubu serdecznie zapraszamy do kulturalnego wspomagania i motywowania piłkarzy w trakcie domowych i wyjazdowych meczów. Zachęcamy także do pomocy przy organizacji dnia meczowego.

Więcej informacji na portalu Łączy Nas Piłka: